הפירמה שלנו

אודות

ריאליה היא חברת נדל”ן פרטית המומחית בסגמנט הדיור המסובסד בארה”ב. החברה משקיעה  ומנהלת את נכסיה המשותפים בשליטה מלאה הדוקה ומתכללת – ‘מקצה לקצה’. תפיסה ניהולית זו מאפשרת שקיפות ונגישות למשקיעים בכל שלב.
המומחיות שלנו  בתחומי היזמות, נדל”ן ושוק ההון מגיעה מעשרות שנים של ניסיון מצטבר של צוות המייסדות הבקיאות באופן ספציפי בכל האלמנטים הקובעים את איכות ההשקעה. המומחיות המקיפה והשילוב הסינרגטי של עוצמת הידע והניסיון מייצרים ערך חדש למשקיעים שהינו תולדה ישירה של החיבור של שוק ההון לשוק הנדל”ן.

בהמשך למומחיות זו ומתוך הרצון להעמיק ולשפר באופן מתמיד את איכות וחווית השקעה בחרה ריאליה להתרכז ולהתמקצע בתחום הדיור המסובסד – אפיק סולידי, יציב ומופחת סיכון, לפתח קשרים עמוקים עם המוסדות הרגולטוריים וגופי המימון הגדולים בארה”ב ולהגיע למוצר ייחודי המאפשר למשקיעים פרופיל סיכון – סיכוי הוגן, מוצק ומניב לאורך זמן. את הפורטפוליו האיתן שלנו בריאליה אנחנו בונות לאט ובסבלנות, ללא קיצורי דרך.

תפיסתה הייחודית של ריאליה המחברת ידע נדל”ני מעמיק מתחום הייזום, ההשבחה וניהולם השוטף של נכסים מניבים לצד יכולת הקמה וניהול של קרנות השקעה מומחיות בשוק האמריקאי היא סיפור ההצלחה שלה ומהווה את מנוע הצמיחה שלה.

ריאליה מזמינה שותפים נוספים שרוצים להנות מחווית השקעה יוצאת דופן ומהערך המובהק שהיא מייצרת עבורם.