המומחית להשקעות נדל"ן
בדיור המסובסד בארה"ב

אנחנו מציבות סטנדרט חדש ויוצא דופן בעולם ההשקעות ויוצרות עבורכם עוגן סולידי ומניב מעבר לים.

הצטרפו אלינו לחוויית השקעה שקופה ואישית המתחשבת בכסף שלכם בכל רגע נתון, עם ההבנה שזו אינה גחמה רגעית אלא דרך חיים השמורה לאלו שמבינים את ערכה לאורך זמן.

הפירמה שלנו
11

קרנות

2600

יחידות

6000

דיירים

$500M

שווי נכסים AUM

6

חברות ניהול

יזמות והשבחה

לריאליה יכולת מקצועית מובהקת של רכישה וייזום נכסים בינלאומיים, המגובה בעשרות שנים של ניסיון ויכולת ביצועית מוכחת. שיטת העבודה מתחילה בחקירה עמוקה ואיסוף מידע קפדני אודות המיקומים בהם החברה בוחרת לפעול וממשיכה בבדיקה מדוקדקת, השבחה וניהול צמוד של הנכס באמצעות רכישת פורטפוליו בהון עצמי לאורך זמן מוגדר מראש. רק לאחר עמידה ביעדים, אנו בוחנות את הרחבת הפעילות ושיתופם של משקיעים נוספים לאותו מיקום, ומקימות באמצעות תאגיד פעילות הנדל"ן האמריקאי שלנו מטה לניהול מקומי לצרכי איתור, רכישה, תחזוקה, השבחה וקשר עם דיירים וגופי המימון. הבקיאות שלנו בתהליך היזמי והאופן שבו אנו יודעות ליצור מבנה עלויות מקדמי סדור ומקיף הלוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים ביותר מאפשרת לנו לקבל החלטות מושכלות ולשלוט טוב יותר ברווחיות.

מידע נוסף

ניהול ותפעול

הצלחה אמיתית בנדל"ן היא תוצאה ישירה של ניהול, שליטה ובקרה קרובה על הנכס, לכן המתכון שלנו לניהול ותפעול נכסים מניבים הוא מוטת שליטה קצרה וישירה ובקרה צמודה ככל הניתן. באמצעות פעולות טקטיות ונקודתיות המתחילות מהשטח אנו מצליחות לשלוט בתוצאותינו גם בתקופות של תנודתיות וגמישות בטעמי דיירים ואתגרים כלכליים ויוצרות הלכה למעשה אסטרטגיה איתנה שעומדת במבחן של מציאות המשתנה תדיר. האיכות הניהולית ואמות המידה המחמירות לאורן אנו פועלות כוללות בחינת כדאיות מלמעלה למטה עד לרמת היחידה הבודדת מתוך מבנה שלם, קביעה מפורטת של איכות וסטנדרט הבניה, בחינת עלות ההשבחה והנקודה שבה היא הופכת למשתלמת במיוחד, תמחורה של התחזוקה השוטפת והכנסתו לתמונה של מרכז לוגיסטי בעל זמני תגובה קצרים לתמיכה מלאה בנכסים.
בריאליה אנחנו מבינות שלרמת שביעות הרצון של דיירי הנכסים קיימת השפעה ישירה על שמירת ערך הנכסים המובילה לשביעות רצון משקיעיה ולכן אנו מייחסות חשיבות גדולה למתן שירות איכותי והמהיר למגוון הלקוחות שלנו החל ממשקיעים וכלה בדיירים.

מידע נוסף

ניהול, פיקוח ובקרה פיננסית

ריאליה תופסת את משקיעיה כשותפיה ולכן פועלת בשקיפות ואמינות מלאה מולם.
הצגת האמת, באופן עקבי, נכון ומהימן היא אמת המידה המרכזית שלנו ולכן אנו מקפידות להציג באופן מלא, מפורט ונגיש את ביצועי ההשקעות הפיננסיות שלנו מדי רבעון ואף מעודדות את משקיעינו להשתמש בפורטל דיגיטלי ייחודי אותו פיתחנו לרווחתם. בפורטל יכולים המשקיעים לראות את פריסת ביצועי ההשקעות לצד עלויות ועמלות, את חישובי התשואה של הקרן לה הם שותפים ולערוך השוואות אל מול התוכנית העסקית המקורית.
זאת ועוד כלל המידע מתפרסם אחת לרבעון ומוגש באופן ברור.
שותפיה של ריאליה יודעים כי הסקירות המלאות ומתן המידע המפורט מוגשים להם כדרך קבע. אנו בטוחות שזו גם הסיבה שמרבית משקיענו הם משקיעים חוזרים המביאים את מעגל חבריהם הקרוב ליהנות מהרף הגבוה שאנו מציבות.

מידע נוסף

קרנות הון

ריאליה מומחית בהקמה, ניהול ומימוש של קרנות השקעה. קרנות השקעה אלו הן אופציה נכונה ומותאמת להשקעה משותפת עבור משקיע בודד בשל העובדה שהן מאוגדות תחת מבנה משפטי ומיסויי המותאם לקרנות הון הפועלות על פי מדיניות לטובת רכישת תיקי נכסים.
לשיטת ההשקעה של ריאליה באמצעות הקמת קרנות הון יתרונות רבים:
ראשית, המשקיע נהנה מאופציית פיזור סיכון אופטימלית באמצעות יחידת השקעה אחת.
שנית, הקרנות שריאליה מקימה ומנהלת הן קרנות אמריקאיות המותאמות למשקיע הישראלי, בין אם הוא תאגיד או פרטי.
שלישית, מבנה המס בנוי באופן כזה שהוא נועד למנוע כפל מס על הכנסות המשקיע הישראלי וכן מאפשר השקעה באמצעות גופי ה-IRA השונים בישראל.
רביעית, המבנה המשפטי נגיש, פשוט וברור לכל משקיע בין אם הוא משקיע מנוסה ובין אם זו השקעתו הראשונה.
התמחותה של ריאליה הביאה לכך שכיום החברה מקימה ומנהלת קרנות ייעודיות עבור קשת משקיעים, מהשוק הפרטי ועד לסקטור המשקיעים האסטרטגיים, ובכלל זה גופים מוסדיים.

מידע נוסף

מהבלוג

למה מקבלי סיוע פדרלי בדיור לא מצליחים לצאת ממעגל העוני – כתבה ראשונה בנושא

בשנת 1974 הקונגרס האמריקאי הקים את תוכנית לסיוע בדיור הידועה בשם Section 8 שמטרתה לעזור למשפחות בעלי הכנסה נמוכה למצוא...

סערת שוק הנדל”ן האמריקאי והרחבת סגמנט הדיור הציבורי

מגפת הקורונה יצרה סערה של ממש בשוק הנדל”ן האמריקאי. הסגרים והעבודה מרחוק גרמו לאמריקאים רבים להגר החוצה מהערים הגדולות לכיוון...

השפעות מגפת הקורונה על שוק הנדל”ן האמריקאי

בחודשים האחרונים שוק הנדל”ן האמריקאי סוער מאוד. בריאליה אנו עוקבים אחר שטף דיווחים על מחסור בבתים במדינות בהן אנו פועלים....