הפירמה שלנו

אודות

ריאליה היא חברת נדל”ן פרטית המומחית בסגמנט הדיור המסובסד בארה”ב. החברה משקיעה  ומנהלת את נכסיה המשותפים בשליטה מלאה הדוקה ומתכללת – ‘מקצה לקצה’. תפיסה ניהולית זו מאפשרת שקיפות ונגישות למשקיעים בכל שלב.
המומחיות שלנו  בתחומי היזמות, נדל”ן ושוק ההון מגיעה מעשרות שנים של ניסיון מצטבר של צוות המייסדות הבקיאות באופן ספציפי בכל האלמנטים הקובעים את איכות ההשקעה. המומחיות המקיפה והשילוב הסינרגטי של עוצמת הידע והניסיון מייצרים ערך חדש למשקיעים שהינו תולדה ישירה של החיבור של שוק ההון לשוק הנדל”ן.

בהמשך למומחיות זו ומתוך הרצון להעמיק ולשפר באופן מתמיד את איכות וחווית השקעה בחרה ריאליה להתרכז ולהתמקצע בתחום הדיור המסובסד – אפיק סולידי, יציב ומופחת סיכון, לפתח קשרים עמוקים עם המוסדות הרגולטוריים וגופי המימון הגדולים בארה”ב ולהגיע למוצר ייחודי המאפשר למשקיעים פרופיל סיכון – סיכוי הוגן, מוצק ומניב לאורך זמן. את הפורטפוליו האיתן שלנו בריאליה אנחנו בונות לאט ובסבלנות, ללא קיצורי דרך.

תפיסתה הייחודית של ריאליה המחברת ידע נדל”ני מעמיק מתחום הייזום, ההשבחה וניהולם השוטף של נכסים מניבים לצד יכולת הקמה וניהול של קרנות השקעה מומחיות בשוק האמריקאי היא סיפור ההצלחה שלה ומהווה את מנוע הצמיחה שלה.

ריאליה מזמינה שותפים נוספים שרוצים להנות מחווית השקעה יוצאת דופן ומהערך המובהק שהיא מייצרת עבורם.

 

 

 

הצוות שלנו

דלית בראון

נשיאה

לדלית  ניסיון עשיר בניהול עסקי בינלאומי, הקמה ופיתוח חברות, ובנייתן כגוף רווחי פונקציונאלי.

דלית מביאה עמה 25 שנות ניסיון מקצועי בתחום הנדל״ן, בהן ניהלה חברות גדולות ציבוריות ופרטיות, לצד ייזום והקמת חברות מאפס. הניסיון שלה כולל שיתוף פעולה עם שותפים אמריקאים, אירופאים, תאילנדים וסינים החל מנדל״ן וכלה בהייטק.

כמנכ״ל חברה ציבורית גדולה לפיתוח נדל״ן, הייתה דלית אחראית על ייזום, בנייה וניהול של נכסים מסחריים ומגורים כאחד. לפני כן, שימשה כמנכ״ל חברה פרטית לפיתוח יזמות נדל״ן שהתמחתה בתכנון, הקמה, השכרה וניהול וכן במתן פלטפורמה של שירותים תפעוליים רחבים לחברות הייטק.
כיום מכהנת דלית במועצת המנהלים של מספר תאגידים גדולים בישראל.

לדלית תואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת תל אביב, LLM, מאוניברסיטת Anglia Ruskin University  ותואר B.Sc. בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון.

רחלי אלפרוביץ - עו"ד

מנכ"לית

רחלי בעלת 18 שנות ניסיון בינלאומי בעולם המשפטי, המסחרי ובשוק ההון. הניסיון שלה כולל ניהול תהליכי מיזוגים ורכישות, הובלת מו”מ, ויזמות, והקמה של קרנות השקעה.
קרנות ההשקעה שהובילה רחלי לאורך שנים הינן קרנות ריאליות, מיזמים משותפים (JV), קרנות ציבוריות ו-Private Equity בהיקפים של למעלה משני מיליארד דולר.
כמו כן, רחלי הקימה וניהלה מחלקות משפטיות בחברות פרטיות וציבוריות מהגדולות בארץ ובחו”ל. המומחיות המשפטית והעסקית שצברה ברגולציה של שוק ההון היא פורצת דרך ונמצאת בשימוש של בתי ההשקעות הגדולים בארץ בשנים האחרונות.

רחלי מוסמכת במשפטים וכלכלה (LLB, LLM) מהאוניברסיטה העברית בירושלים ולומדת לתואר-EMBA  (PLDA) באוניברסיטת הרווארד (Harvard University)

ג´ודי גרוסמן

סמנכ"לית משקיעים

לג’ודי ניסיון מצטבר של שני עשורים בתחום הנדל”ן, בהם צברה מומחיות גבוהה בשיווק ושירות למשקיעים שכללה הקמת מחלקות אסטרטגיות בקרנות נדל”ן וגיוס משקיעים. ג’ודי שימשה בתפקידים בכירים בחברות קמעונאיות ציבוריות מובילות במשק ופתחה קשרים עם משקיעים ויזמים מובילים בתחומים שונים. ג’ודי מובילה ומלווה את שותפינו משקיעים לאורך כל תהליך ההשקעה תוך התאמה אישית של  לפרופיל ההשקעה המבוקש, עמידה ביעדים שהוגדרו מראש ובשקיפות מלאה. בתפקידה האחרון ג’ודי שימשה כמנהלת תחום קרנות המשקיעים כחברת הנהלה בכירה, חברת מטה עולמי של בית השקעות גלובלי אשר הייתה חלק ממקימיו.